Akademia przedszkolaka – I edycja – relacja z Mini Mundialu

Serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom I edycji turnieju Akademia Przedszkolaka, który odbył się 20 marca w Hali sportowej przy ul. Piłsudskiego

Podczas imprezy  dzieci oraz ich opiekunowie aktywnie uczestniczyli w szeregu gier i zabaw. Punktem kulminacyjnym był  turniej piłkarski rozegrany przez dzieci. No i oczywiście, jak na prawdziwy turniej przystało, każdy zawodnik otrzymał medal i dyplom oraz coś smacznego na regenerację sił,  a na koniec pamiątkowe zdjęcie. Szczególne podziękowania również dla rodziców i opiekunów, którzy aktywnie uczestniczyli w konkurencjach i zabawach ruchowych – pamiętajcie jesteście wzorem dla waszych pociech!

20160320_113820

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii oraz na naszym profilu https://www.facebook.com/gromtychy/photos?ref=page_internal

 

Z przyjemnością informujemy, że w 2016 roku UKS GROM Tychy realizuje zadanie pn. „Upowszechnianie aktywności fizycznej w rodzinie” w ramach, którego prowadzone są zajęcia piłkarskie dla dzieci oraz turnieje Akademii Przedszkolaka.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu państwa w ramach realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki zadania pn. „Upowszechnianie Sportu Różnych Grup Społecznych i Środowiskowych 2016”

 logo msit