Deichmann – Czechy i Chile

Deichmann – Czechy i Chile

Za nami cztery tygodnie zmagań w turnieju Deichmann. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu sylwetki dwóch naszych zespołów reprezentujących nas w kategorii U-9.

Reprezentacja Czechów złożona z następujących zawodników : Bogacki Nikodem, Antecki Jaś, Kućmierz Mateusz, Raban Kacper, Mentel Staś, Borek Max, Krzysteczko Jakub, Kawa Jaś, Biela Marcel oraz Balura Piotrek.

Zespół Czechów jak do tej pory radzi sobie bardzo przyzwoicie zajmując wysokie 7 miejsce z dorobkiem 15 punktów oraz stosunkiem bramkowym 29:9. Nasi młodzi Czesi jak do tej pory przegrali jedno spotkanie. Na wielkie brawa zasługuje walka i charakter zespołu, który pokazują chłopcy w każdym spotkaniu.

 

Reprezentacja Chile złożona z zawodników : Gregorczyk Nikodem, Kowalczyk Dawid, Adamus Antek, Cieśliński Julian, Dyrszka Piotrek, Szczygielski Wiktor, Matysiak Radek, Podkościelny Paweł, Różycki Kacper oraz Czapka Max również radzi sobie bardzo dobrze.

Po pierwszym turnieju nic nie wskazywało na to, że zespół Chile może włączyć się do walki o triumf w całym turnieju. Po pierwszych dwóch porażkach Chile notuje same zwycięstwa i melduje się na 3 miejscu ze stratą 3 pkt do 2 lokaty oraz 6 pkt do lidera rozgrywek. Na wielkie brawa zasługuje postawa zespołu w każdym meczu. Świadomość taktyczna jak i techniczna jest na bardzo wysokim poziomie co szczególnie cieszy trenera Szymona Tabackiego. Zadania oraz założenia są w każdym meczu realizowane niemalże w 100%. Widać w tym zespole bardzo duży potencjał, a to daje nadzieję na końcowy sukces w tych rozgrywkach.

Pamiętamy oczywiście, że celem samym w sobie jest godne reprezentowanie klubu oraz pokazanie wartości każdego zawodnika, tak w umiejętnościach indywidualnych jak i zespołowych. Przypominamy, że celem nie jest zwycięstwo w w/w lecz nauka oraz dobra zabawa. Jeśli będziemy realizować cele i założenia nakreślone przez trenera to będzie dla nas wszystkich (rodziców, trenerów, zawodników) największa nagroda tego turnieju.