Finał Deichmanna Jelenia Góra 25.06.2022

24-25.06.2022 Jelenia Góra Finał Deichmanna, relacja. Krótko mówiąc – Rodzice Show!

W piątek 24.06 zaraz po przyjeździe do Jeleniej Góry Młodzi piłkarze, wraz z rodzicami udali się integracyjny spacer na lody i inne.? Nazajutrz, w celu rozprostowania kości, trener Krzysztof, przygotował poranną zaprawę, i mszę św. Zaraz po mszy św. udaliśmy się na śniadanie, aby w pełni pozytywnej energii ruszyć na finał Deichmanna.
Od samego początku niesieni dopingiem swoich rodziców, zawodnicy, znanych nam przyśpiewek i okrzyków “Hiszpania do boju”.
Sam turniej, pod kątem gier wypadł bardzo bogato, tego dnia Hiszpanie rozegrali 6 meczów w ogromnym upale, będący jednym z najmłodszych zespołów turnieju, dlatego wynikowo wypadliśmy może słabiej, ale i tak każdy zawodnik dał z siebie wszystko, a w nagrodę otrzymał pamiątkowy medal.

Wyjazd pod każdym względem był bardzo owocny, gdyż poza niezwykle ważnym, zdobytym doświadczeniem, piłkarze z rodzicami i rodzice z rodzicami zintegrowali się oraz spędzili wspaniale czas.

Od trenera Krzysztofa  Bergera:

Wielkie dzięki dla rodziców za wspaniały niosący się po trybunach doping, dziękuję również za wsparcie po porażkach, to było nam bardzo potrzebne, jesteście wielcy! Po dwuletniej pracy z grupą sam awans do turnieju uważam za wielki sukces, który powinien pociągnąć za sobą kolejne. Najważniejszym jednak celem, jest szkolenie na wysokim poziomie, tak by z rąk naszych nasi piłkarze trafili w przyszłości do klubów co najmniej pierwszoligowych, a nawet ekstraklasy.