Grom Cup podsumowanie

W niedziele odbył się turniej dla rocznika 2008 i młodsi. W turnieju udział wzięło 6 drużyn: Polonia Tychy, AKS Mikołów, KSB Lędziny, GTF Gliwice raz dwa zespoły gospodarzy – Grom zieloni, Grom niebiescy. Turniej rozgrywany systemem każdy z każdym. W tym dniu zespół Gromu zieloni byli bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie swoje mecze i zasłużenie zdobywając pierwsze miejsce w turnieju. Na drugim miejscu uplasował się zespół z Mikołowa, który przegrał tylko mecz z gospodarzami. Na najniższym stopniu podium stanął zespół z Gliwic. Cały turniej przebiegał w bardzo dobrej atmosferze dopingujących rodziców. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal oraz puchar dla swojego zespołu. Najlepszym bramkarzem oraz strzelcem turnieju zostali dwaj zawodnicy z Mikołowa. Najlepszym zawodnikiem został natomiast Wiktor Szczygielski.