Obóz dochodzeniowy 16-20 stycznia 2017

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami organizujemy obóz dochodzeniowy, który jest wpisany w program szkolenia jako przedłużona jednostka szkoleniowa.

Obóz zaplanowano na pierwszy tydzień  ferii zimowych tj. od 16-20 stycznia 2017 r.  Obóz będzie się rozpoczynał ok godz. 8-9 i kończył ok godz. 14:30-15:30.

Podczas obozu zapewniamy uczestnikom opiekę trenerów, obiad, aktywne spędzanie czasu na hali sportowej na treningach piłkarskich i zabawach sportowych oraz dodatkowe atrakcje* np: wyjście do kina, na basen itp.

*lista dodatkowych atrakcji jest w trakcie ustalania i zależy od dostępności danego obiektu, biletów, miejsc.

Szczegółowy plan oraz godziny i miejsce zbiórki i odbioru dzieci będzie podany w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie obozu.

Całkowity koszt obozu 300,00 zł w tym: 50 zł pokrywa Klub, a 250 zł rodzice.

 

Prosimy o wpłaty gotówką u trenerów 250,00 zł do 10 stycznia.

 

Zapisy na obóz weryfikowane będą przede wszystkim poprzez opłacenie obozu, tj. jeśli jest wpłata w terminie dziecko jest zapisane na 100% na obóz. Bardzo prosimy, aby oprócz zgłoszenia chęci udziału zawodnika w obozie potwierdzić to wpłatą. Jest to bardzo ważne, abyśmy mogli zarezerwować odpowiednią ilość miejsc, posiłków i biletów na dodatkowe atrakcje.

Liczymy na wzorową współpracę z Państwa strony w tym zakresie, a my postaramy się wzorowo wypełnić czas Waszym pociechom podczas ferii.