Po obozie dochodzeniowym

W dniach od 15 do 19 lutego br. Grom Tychy oraz szkółka partnerska KSB przebywały na obozie dochodzeniowym, organizowanym przez szkółkę Grom po raz pierwszy w swojej historii. Brały w nim udział dwie grupy – młodsza i starsza.

Grupą młodszą opiekowali się trenerzy Szymon Tabacki oraz Kamil Torebka. Każdy dzień zaczynał się od zajęć na basenie. Chłopcom bardzo podobała się zabawa na basenie. Większa część grupy młodszej bawiła się w małym basenie. Jednak to zjeżdżalnia była najbardziej obleganym miejscem na basenie. Warto zaznaczyć, że naszym zawodnikom w pierwszy dzień obozu bardzo długo zajęło ubranie się na basen, jednak w miarę upływu dni, szło im to coraz sprawniej! Po basenie zawodnicy uczestniczyli w treningu na hali sportowej. Trenerzy przygotowywali zawodnikom mini turnieje, a zawodnicy byli bardzo zadowoleni z tego faktu. Strzelali mnóstwo goli, robili dużo zwodów i zachowywali się właściwie.

Po treningu wszyscy zawodnicy zawsze byli głodni, więc udawali się na obiad do baru mlecznego „Andromeda”. Chłopcy prawie zawsze wszystko zjadali, tak jak i trenerzy. Wyjątkiem był czwartek, ponieważ zamiast treningu uczestnicy obozu udali się do kina oglądać bajkę pt. „Odlotowa przygoda”. Wszystkim bardzo się podobała, w szczególności trenerowi Bartkowi, który wzruszył się w końcowej scenie filmu. Jesteśmy przekonani, że każdy podczas obozu świetnie się bawił, zarówno zawodnicy, jak i trenerzy. Mamy nadzieję, że za rok będzie nas jeszcze więcej!