Razem kibicowaliśmy Polkom! I inne pozytywne wieści…

Przyjemnie poinformować nam, że grupa blisko 170 osób (adeptów Gromu wraz z rodzicami i opiekunami) w miniony czwartek (tj. 22 października) zasiadło na trybunach Stadionu Miejskiego w Tychach, gorąco kibicując kobiecej reprezentacji Polski w piłce nożnej w zwycięskim 2:0 meczu Eliminacji Mistrzostw Europy Holandia 2017  ze Słowacją.

Powodów do radości jest więcej, cieszy bowiem fakt, iż świetnie rozwija się grupa trenera Szymona Tabackiego (rocznik 2008/2009), a treningi prowadzone w systemie Coervera odbywają się na świetnie przygotowanym obiekcie ZET Tychy w Paprocacach, a ich doskonałym urozmaiceniem są zajęcia judo prowadzone przez mgr Urszulę Bożek.

Podobnie zresztą możemy napisać i o innych grupach, a dzięki ofiarności sponsora firmy KLG na jutrzejszym treningu zostaną rozdane nowe  komplety meczowe dla zawodników z rocznika 2005/2007. Jak do tej pory, wsparcie dotyczy wyżej wymienionych grup, ale liczymy, że wkrótce pozyskamy nowych darczyńców i nowymi strojami będziemy mogli obdarować także i pozostałe grupy. Ciężko o hojnych i tak dobrych ludzi, jak p. Paweł Wnętrzak, który swego czasu zakupił już dla dwóch szkółek torby marki Adidas.

Wierzymy jednak, że także i teraz działania Zarządu przyniosą pozytywne rezultaty.