Relacja z V Edycji Gol Championship

W dniu 13 marca odbyła się V edycja turniej GOL Championship, którego organizatorem była nasza zaprzyjaźniona szkółka, tj. GOL Bieruń.

W turnieju reprezentowały nas dwie drużyny rocznika 2008 i młodsi. Zawodnicy dali z siebie w zawodach wszystko, pokazując maksimum ambicji i po każdym meczu schodzili z uśmiechem na twarzy. Było dużo bramek i emocji. Co warte podkreślenia, nasi zawodnicy wypadli bardzo dobrze na tle innych drużyn, zwłaszcza jeśli chodzi o umiejętności techniczne.

Na koniec zawodów w trakcie uroczystego podsumowania, wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale za udział w turnieju oraz pamiątkowy puchar dla całej drużyny. A wystąpiliśmy w składzie: Igor Richter, Dominik Bukowiec, Kacper Raban, Nikodem Bogacki, Piotrek Balura, Max Borek, Jakub Krzysteczko, Oskar Urbanowicz, Marcel Biela, Julian Cieśliński, Oliwier Kwiatkowski oraz Radek Matysiak, Paweł Podkościelny, Dawid Kowalczyk, Nikodem Gregorczyk, Piotrek Dyrszka, Artur Wojtyka, Kacper Różycki, Antek Adamus, Max Czapka, Jaś Antecki, Jaś Kawa.