UWAGI organizatora DEICHMANN !!

Poniżej przekazujemy prośby i uwagi koordynatora turnieju Deichmann

Uwagi organizacyjne:

1. Przypominamy uczestnikom rozgrywek, trenerom oraz rodzicom, że na czas rozgrywek uruchomiony będzie parking wielopoziomowy „Parkuj i jedź” przy dworcu kolejowym i autobusowym. Prosimy o umieszczenie białych kartek za szybą ułatwi to obsłudze parkingu w identyfikacji wjeżdżających.

2. Prosimy trenerów aby rozgrywali ze swoimi drużynami wszystkie mecze o punkty oraz mecze towarzyskie. Po ostatnim weekendzie jedna z drużyn nie przystąpiła do meczu towarzyskiego nie zgłaszając tego faktu ani przeciwnikom, którzy czekali kilkadziesiąt minut na mecz, ani organizatorom. Taka postawa powoduje, że drużyny czekają na mecz po czym mecz się nie odbywa. Prosimy trenerów (opiekunów zespołów) o wzajemny szacunek dla innych ekip biorących udział w naszych rozgrywkach, które przyjeżdżają na rozgrywki z odległych miejscowości.

3. Przypominamy również trenerom oraz rodzicom, że przed startem rozgrywek chcieliśmy utworzyć dwie grupy silniejszą i słabszą. Niestety w grupie mocniejszej zgłosiło się mało zespołów aby rozgrywać ze sobą mecze przez 7 weekendów. Dlatego rozgrywki prowadzone są w każdym roczniku w jednej grupie. Taki układ powoduje, że przez 7 weekendów eliminacyjnych każda drużyna rozegra równą ilość spotkań lecz nie rozegra meczów z wszystkimi drużynami. Dlatego przed ostatnim 7 weekedem harmonogramy gier będą tak ułożone aby każda startująca drużyna miała rozegraną tą samą ilość spotkań aby w klasyfikacji końcowej przed fazą play off można było każdą drużynę odpowiednio rozstawić zgodnie z regulaminem rozgrywek.

4. Wszystkie sugestie dotyczące nieobecności zespołów w następnych tygodniach (zielone szkoły, komunie itp.) prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem aby uwzględnić prośby przy opracowywaniu harmonogramu. Jeżeli zmiana zgłaszana jest po publikacji harmonogramu będziemy starali się ją uwzględnić lecz nie gwarantujemy, że każde zgłoszenie po czasie uda nam się uwzlędnić. Kilku trenerów prowadzi po dwie lub trzy zespoły i grafiki układamy tak aby mecze tych zespołów nie odbywały się równocześnie aby trener mógł prowadzić każdy zgłoszony zespół. Dlatego późniejsze zmiany są bardzo trudne do uwzględnienia. Reasumując prosimy trenerów o wcześniejsze zgłaszanie absencji swoich zespołów.

5. Zachęcamy rodziców do przygotowywania strojów narodowych ekip, w których grają ich dzieci. Zapraszamy do barwnego kibicowania swoim zespołom. Mile widziane flagi, szaliki, trąbki itp. dopingujące poszczególne reprezentacje.

6. Po raz kolejny prosimy o to, aby kibice przebywali poza boiskami w wyznaczonych strefach przeznaczonych dla kibiców oraz aby trenerzy rozgrywający mecze na boisku naturalnym rozgrzewki przeprowadzali na boisku sztucznym lub w innych wyznaczonych miejscach. Na boisku z drużyną może przebywać tylko trener. Obiekt im. Alfreda Potrawy, na którym gościnnie rozgrywane są zawody jest w zarządzie przez MOSiR Tychy, dlatego jako wynajmujący go musimy stosować się do regulaminu obiektu oraz ustaleń dotyczących wynajmu boisk z ich właścicielem na czas rozgrywek.

Dlatego Bardzo Dziękujemy za przestrzeganie w/w informacji dotyczących organizacji rozgrywek. Ułatwi nam to organizację ale również dopingowanie młodym adeptom futbolu. Do zobaczenia i życzymy samych pozytywnych sportowych emocji uczestnikom, kibicom oraz trenerom podczas kolejnej kolejki rozgrywek.