Zawodniczki Akademii KSB walczą w Warszawie

Zawodniczki Akademii Sportu KSB Lędziny rozpoczynają dziś w Warszawie walkę o tytuł Mistrzowski XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

 

Przypomnijmy, że dziewczyny z naszej partnerskiej szkółki Akademia Sportu KSB wywalczyły sobie awans do rozgrywek finałowych w Warszawie zdobywając w turnieju tytuł Mistrzyń Śląska w kategorii U12 i reprezentują Województwo Śląskie w tej kategorii.

 

Trzymamy kciuki i zachęcamy do kibicowania !!!

Harmonogram Finału Ogólnopolskiego XVII edycji Turnieju “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

 

DZIEŃ 1 – 29 kwietnia (sobota)

14:00 – 15:00 Przyjazd drużyn i zakwaterowanie w hotelach

17:45 – 18:00 Parada Finalistów

18:00 – 19:30 Wielkie otwarcie Turnieju i Losowanie Grup (Stadion PGE Narodowy)

 

DZIEŃ 2 – 30 kwietnia (niedziela)

10:00 – 16:00 Rozgrywki fazy grupowej (boiska treningowe Legii oraz Agrykola)

 

DZIEŃ 3 – 1 maja (poniedziałek)

10:00 – 16:00 Rozgrywki fazy grupowej, wycieczki po Stadionie Legii, Ceremonia wręczenia nagród (boiska treningowe Legii oraz Agrykola)

 

DZIEŃ 4 – 2 maja (Wtorek) – Stadion PGE Narodowy

10:15 – 10:40 Mecz Finałowy dziewcząt U-10 (transmisja TV na kanałach Super Polsat i Polsat Sport)

10:45 – 11:10 Mecz Finałowy chłopców U-10 (transmisja TV na kanałach Super Polsat i Polsat Sport)

11:30 – 11:55 Mecz Finałowy dziewcząt U-12 (transmisja TV na kanałach Super Polsat i Polsat Sport)

12:00 – 12:25 Mecz Finałowy chłopców U-12 (transmisja TV na kanałach Super Polsat i Polsat Sport)

12:30 – 13:45 Ceremonia Dekoracji złotych i srebrnych medalistów

16:00 – 18:00 Finał Pucharu Polski

 

TRANSMISJA TELEWIZYJNA MECZÓW FINAŁOWYCH – 2 MAJA od godz. 10:10 na kanałach Super Polsat i Polsat Sport

Wszystkie cztery mecze finałowe XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” będzie można obejrzeć na żywo w telewizji, na kanałach Super Polsat (otwarty) i Polsat Sport.

Transmisja ze Stadionu PGE Narodowego rozpocznie się od godziny 10:10 i kolejno zostaną rozegrane finały: U-10 dziewcząt, U-10 chłopców, U-12 dziewcząt i U-12 chłopców. Mecze finałowe skomentuje m.in. Mateusz Borek, jeden z najlepszych komentatorów sportowych w Polsce. Będzie to pierwsza w Polsce telewizyjna transmisja meczu dzieci w ogólnodostępnym kanale.