Zmiany w treningach od nowego sezonu

Od nowego sezonu wprowadzone zostaną zmiany organizacyjne w grupach treningowych.

Treningi od września odbywać się będą wyłącznie na boisku Orlik przy ul. Borowej, w każdy wtorek od 16.30 do 17.30, czwartek 17.30-19.00, i piątek godz19.00 do 20.30.

Grupa prowadzona przez Kamila Terebkę rocznik 2005-2007 zostaje dołączona do grupy trenera Dariusza Grzesika również rocznik 2005-7.

Zmiany podyktowane są chęcią dalszego kształcenia i rozwoju Kamila, co w stu procentach popieramy i gratulujemy rozpoczęcia studiów. Dziękujemy trenerowi Kamilowi za pracę z tą grupą i wiemy na pewno ze przekazuje dzieci w bardzo dobre ręce trenera Grzesika z wieloletnim stażem piłkarskim i trenerskim.

Tak dla przypomnienia dodamy, że Dariusz Grzesik na przełomie lat 80. i 90. był czołową postacią GKS-u Katowice i tym samym całej Ekstraklasy, zdobywając dwukrotnie Puchar Polski, a także raz Superpuchar. Sezon 1995/1996 rozpoczął w II-ligowym Ruchu Chorzów, z którym awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej, a także – po raz trzeci w karierze – zdobył krajowy puchar. Był też trzykrotnie reprezentantem Polski. Po zakończeniu kariery zajął się trenowaniem, prowadził ekipę GKS-u 71 Tychy, był również trenerem IV-ligowego (nowa III liga) Pniówka Pawłowice, Ogrodnika Cielmice oraz Sokołu Wola.