Dołącz do nas

  • W Polsce mamy do czynienia z nagannymi praktykami. Wiele klubów już na starcie prowadzi selekcje i odrzuca dzieci, które być może nie mają dziś umiejętności czy sylwetki.  W naszej szkółce tego nie robimy. Każdy ma szansę i my doskonale wiemy, że z każdym warto pracować, bo niewykluczone, że to właśnie te osoby za 2-3 lata zrobią największe postępy.

  • Chcemy każdemu dziecku pomagać i wychować je, jeśli nie na super piłkarza to osobę, która będzie wysportowana i będzie dbała o zdrowie.

  • Zapraszamy  na treningi otwarte, w których państwo, jako rodzice/opiekunowie będziecie mogli zobaczyć, jak wygląda profesjonalny trening piłkarski prowadzony przez naszych trenerów.

 

Piłkarska Europa od kilkunastu lat inwestuje w dzieci i młodzież. Nie ma w tym nic dziwnego, że do szkółek piłkarskich w całej europie przyjmuje się dzieci, które zaledwie ukończyły 4-6 rok życia. Organizm ludzki tak jest zaprogramowany, że w tym okresie swojego młodego życia szybko przyswaja nie tylko ćwiczenia ruchowe, gry i zabawy, naukę pływania, ale również naukę języków, gry na instrumentach muzycznych czy taniec

Mini Mistrzostwa Przedszkolaków

UKS Grom Tychy jest organizatorem cyklicznych imprez dla przedszkoli, gdzie zachęcamy najmłodszych do aktywności sportowej. Jednym z przykładów były Mini Mistrzostwa rozgrywane na boiskach Orlik