GROM podpisał umowę partnerską z GKS Tychy

W minionym tygodniu GROM Tychy nawiązał formalną współpracę z GKS Tychy. Współpraca będzie odbywać się zarówno na płaszczyźnie drużyn seniorskich, młodzieżowych, jak i marketingowym.  Oprócz naszego klubu umowę partnerską podpisały również  OKS ZET Tychy, OKS JUW-e Jaroszowice oraz Ogrodnik Cielmice.

 

umowa tyski sport 5

umowa tysk sport 3

 

 

Umowa partnerska zakłada m.in. współpracę wszystkich drużyn młodzieżowych należących do GKS i klubów, wspólny udział w szkoleniach i konferencjach trenerskich, czy możliwość odbycia stażu w klubie GKS Tychy.

– To kolejny przełomowy moment dla Gromu – mówi Prezes Krzysztof Berger – dzięki umowie partnerskiej nasi zawodnicy oraz sztab trenerski będą mogli nadal rozwijać swój potencjał przyglądając się i ucząc od bardziej doświadczonych.

 

umowa tyski sport 4

umowa z Tyski sport 2

 

– Grom od niemal 10 lat aktywnie działa w Tychach kształcąc młodą kadrę piłki nożnej. Teraz nasi zawodnicy oficjalnie dołączą do tyskiej społeczności zielono-czarno-czerwonych barw – dodaje Berger.

Na mocy podpisanego porozumienia zawodnicy Gromu po ukończeniu 13 lat będą przekazywani do drużyn młodzieżowych GKS Tychy