Nasze sukcesy

2005

2006

2007

– Drugie miejsce podczas  MINI EURO 2012. Turniej organizował Dariusz Kubicki, w hali Torwaru w Warszawie.  Rocznik 1997
– Drugie miejsce w turnieju „Przez piłkę nożną do wspólnej Europy bez barier i granic”, w Krasnymstawie.
 

2008

– Zwycięstwo w turnieju Akademii Władysława Żmudy
– Zwycięstwo dwóch roczników w Ogólnopolskim Deichmann Mini Mistrzostwa Europy , najpierw w eliminacjach województwa śląskiego, a następnie w finale ogólnopolskim we Wrocławiu. W nagrodę oba roczniki wyjechały do Wielkiej Brytanii na spotkania z Grzegorzem Rasiakiem i Euzebiuszem Smolarkiem.
– Występ dwóch piłkarek UKS Grom Tychy w Reprezentacji Śląska. Ta Reprezentacja zajęła I miejsce w Finale „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku dla dzieci 10-letnich i młodszych. W nagrodę piłkarki Gromu pojechały do Londynu.

2009

– Mistrzostwo Polski zdobyte przez piłkarkę Karolinę Januś i piłkarza Damiana Nieśmiałowskiego
– Zwycięstwo w silnie obsadzonym turnieju w Rudzie Śląskiej.

2010

– Zwycięstwo w Adidas Football Challenge, który odbył się w Warszawie. W nagrodę zespół wyjechał na obóz sportowy do Wałcza.
– Transfer wychowanek grupy Orlików (Mistrzyń Polski) Karoliny Januś, Kamili Kozyry i Michaliny Sawczyk do żeńskiej drużyny Pioniera Tychy
– Drugie miejsce w eliminacjach województwa śląskiego turnieju Deichmann Mini Mistrzostwa Europy.

2011

Mateusz Musiolik, zawodnik UKS Grom Tychy ustanawia rekord w żonglerce przemiennej na czas, uzyskując wynik 84 podbić w czasie 30 sekund. Wyczyn został odnotowany podczas indywidualnej konkurencji turnieju Adidas Fotball Challenge.
Nikolas Wróblewski, który przez 6 lat trenował pod okiem trenerskim Krzysztofa Bergera – trafia do Barcelońskiej Szkółki Piłkarskiej i staję się tam czołową postacią.
Mateusz Szlenk (obecnie APN GKS Tychy) – trafia na konsultacje kadry Polski U-15